MÖBLER / Bord / Bordsskiva 9996757
nr 999 6757
Bordsskiva
Superellips, Hein / Mathsson, omlackad, senare ben, längd: 180 cm, djup: 125 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 december 2015
kl 19:00:28
7/12 18:38:10